Plaça Constitució, 1 07701 Maó · 971 36 98 00 · alcaldia@ajmao.org
       
 
 
 
Ajuntament Administració municipal Turisme Seu electrònica Cambiar idioma al aleman

Corporació municipal


Partits polítics

 

Equip de govern   Oposició
  ARA MAÓ PP
PSOE Ciudadanos
de Menorca


Organigrama



Membres de la Corporació Municipal

 

Sra. Conxa Juanola Pons









 
Alcaldessa

cjuanola@ajmao.org
Currículum
Agenda
Declaració de béns
Declaració d'activitats
Retribucions

 

Sr. Héctor Pons Riudavets
  1r Tinent d’Alcaldia de Cultura, Festes i Port

hpons@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

 
 

Sra. Laia Obrador Pons
  2a tinenta d'Alcaldia
Serveis Socials i Àmbit Socioeducatiu (incloses Escoles Infantils i Escoles Municipals)

lobrador@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

Sra. Dolores Antonio Florit
  3a tinenta d'Alcaldia
Urbanisme, Obra Pública i Mobilitat

dantonio@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

Sr. Jordi Tutzó Sans
  4t tinent d'Alcaldia
Hisenda, Noves Tecnologies i Transparència

jtutzo@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

Sr. Carlos Montes Vivancos
  5è Tinent d’Alcaldia d’Esports, Joventut i Formació

cmontes@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

Sr. Rafael Muñoz Campos
  6è tinent d'Alcaldia
Recursos i Sostenibilitat  (inclosos Microciutat, Parcs i Jardins, Aigua i Clavegueram, Fems i Neteja Ciutat). 
Cooperació Internacional

rmunoz@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

Sra. Isabel López Manchón
  Medi Ambient (exclosos Aigua i Clavegueram, Fems i Neteja Ciutat)

ilopez@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

  
Sra. Maria Membrive Pons
 
Comerç, Turisme, Promoció Econòmica i Activitats (inclosos POIMA, Mercat des Claustre i Mercat des Peix)
mmembrive@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

 

Sr. Gabriel Pons Pons
  Atenció Comunitària, Habitatge, Igualtat,  Residència Geriàtrica Assistida, Participació Ciutadana i Política Lingüística

gpons@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

 

Sr. Manuel Lora Buzón
  Microciutat, Parcs i Jardins

 mlora@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions
 
Sra. Guillermina Moll Dalmedo
  Fires i mercats 

gmoll@ajmao.org
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

 

Sra. Águeda Reynés Calvache
  Regidora

ppmahon@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

 

 

Sra. Ana Lía Noval García
  Regidora

ppmahon@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

 

 Sr. Bernardino Gelabert Petrus
  Regidor

ppmahon@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

 

Sr. Miguel Ángel Sicilia Carbonero
  Regidor

ppmahon@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

 

  

Sr. Salvador Botella Mantolán
  Regidor

ppmahon@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

 

Sra. Elisa Mus Gil
  Regidora

ppmahon@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions

Sr. Andrés Spitzer de Juan
  Regidor

 c.me@ajmao.org
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 Retribucions